інтернет-магазин мебелів
График Работы

Понедельник - Пятница с 09:00 до 19:00
Суббота - Воскресенье с 10:00 до 16:00
0 (800) 338-751 - Бесплатный
(044) 344-68-51 - Киев
E-mail: i@mobster.kiev.ua

рус | укр

Обери кращу тумбу з Мобстер

Тумба - це зручний вид меблів, з висувними ящиками і дверцями. Тумби використовуються для зберігання білизни, взуття та інших предметів. Тумба сама по собі невисока, що дає можливість розміщувати на ній різні аксесуари інтер'єру чи телевізор, тому є спеціальні тумби під телевізор та відеотехніку. Є також невеликі тумби, доречніше було б назвати їх тумбочками, які зазвичай розташовують поблизу ліжка або дивана. У таких невеликих тумбочка зберігається всяка дрібниця і особисті речі, а зверху варто будильник, настільна лампа, попільничка або графин з водою. В даний час приліжкові тумбочки йдуть в комплекті зі спальним гарнітуром або ліжками. Тумби для білизни за формою і конструкції можна порівняти з комодом. Так само є висувні ящики, де зберігаються речі, так само є полички для винних пляшок, а зверху такий тумби мають будь-яку декоративну дрібниця. Бажано, щоб тумба для білизни та інших речей була виготовлена ​​з якісної деревини, так як одяг має здатність вбирати в себе запахи і випаровування. Деревина ж є екологічно чистим матеріалом, який не виділяє в повітря шкідливих речовин. Тумби для взуття мають своєрідну будову, яке максимально практично дозволяє зберігати взуття. Для цього тумба наділяється відкидаються, орними або розсувними дверцятами. Тумба з відкидними дверцятами цікава тим, що зсередини дверцята розташовується дуже місткі полички в кілька рядів, де можна розташувати взуття за сезонами, моделям та іншим критеріям. Образно висловлюючись, тумба з відкидною дверцятами чудовий варіант для тих, хто любить ідеальний порядок. Тумби для взуття виготовляють зазвичай з ДСП і МДФ.

Тумби під телевізор застосовуються у вітальнях кімнатах. При цьому бажано, щоб тумба гармоніювала з іншими меблями. Тумба під телевізор має полички, висувні ящики або просто містке простір. Вибираючи тумбу під телевізор, потрібно знати, що ширина її повинна бути більше ширини телевізора. Бажано, щоб тумба для взуття була виконана з масиву. По-перше, це красиво і стильно, а по-друге, масив має міцність і здатність тримати вагу важких предметів, не прогинаючись і не змінюючи своєї форми.

Тумби виготовляють з масиву деревини, а також з різних деревостружкових плит та МДФ. Можливе комбінування матеріалів, які дозволяють значно знизити ціну товару, але при цьому тумба має дорогий презентабельний вигляд. Для цього фасад тумби виготовляються з масиву дорогої деревини, з різними декоративними прикрасами, а днище та бокові стінки з ДСП. Можливе застосування алюмінієвого фасаду. А взагалі фасад у тумби може бути яким завгодно, адже даний предмет меблів розташовують зазвичай в спальнях, залах, прихожих, де вплив вологи мінімально, тому останнім часом широко використовується шпонована деревина та МДФ різних відтінків. Зазвичай тумби мають строгі геометричні форми і уособлюють собою стиль мінімалізму. Хоча сучасні дизайнери меблів здатні створити з тумби і наворочений ексклюзив.

Купити тумбу в місті Київ - це значить купити добротну міцну меблі. Тут у наявності є тумби абсолютно всіх модифікацій. Фахівці, що працюють в місті Київ, допоможуть вибрати тумбу на будь-який смак, розкажуть про якість матеріалу, що використовується для виготовлення тієї чи іншої тумби, підберуть тумби під інтер'єр вашого житла. Тільки у місті Київ купити тумбу не складе праці та клопоту.