інтернет-магазин мебелів
График Работы

Понедельник - Пятница с 09:00 до 19:00
Суббота - Воскресенье с 10:00 до 16:00
0 (800) 305-205 - Бесплатный
(044) 492-60-88 - Киев
(067) 242-08-04 - Киевстар
(095) 761-18-98 - МТС
E-mail: i@mobster.kiev.ua

рус | укр
Як правильно вибрати ліжко для спальні

Як правильно вибрати ліжко для спальні

(0)
Оцініть статтю!

Вибираючи ліжко, кожен думає, перш за все, про зручність і комфорт тієї важливої ​​частини нашого життя, перебуваючи в якій ми вирушаємо в світ снів, марень і фантазій.

Як вибрати ліжко, щоб сон на ньому був не тільки комфортним, але і здоровим. Отримати рекомендації і поради можна в магазині, де ви збираєтесь це саме ліжко придбати. Але Київ та й, мабуть, багато інших міст України незручні тим, що вони величезні, і об'їхати всі магазини, що знаходяться на їх території, в короткі терміни дуже непросто. Але новий час приніс більш зручні рішення: тепер отримати всі поради можна в Інтернеті на нашому сайті.

Але для початку потрібно для себе вирішити, яке ж ліжко ви хочете купити і за якою ціною.

Як правильно вибрати ліжко для спальні?

Розберемося, які ліжка існують. Ліжка бувають односпальні, полуторні і двоспальні. Є класичні моделі, а є розкладні.

Головне, що потрібно врахувати при виборі ліжка, - це матеріали, з яких воно виготовлене. Тому, відповідаючи на питання: «Як вибрати ліжко для спальні?” - перш за все, варто зва,,ати на те, щоб воно складалося з екологічно чистих і, ясна річ, краще з натуральних матеріалів.

Основні складові спального місця - каркас і матрац. Краще, якщо каркас виконаний з таких міцних натуральних матеріалів, як ясен, дуб, бук. Штучні матеріали також можуть відрізнятися міцністю, але клей, фарба та інші матеріали, з яких виготовлений ненатуральний каркас, можуть викликати проблеми зі здоров'ям. Щоб дізнатися, як обрати ліжко з натуральних матеріалів, а не підробку, потрібно звернути увагу на колір каркасу: натуральні матеріали мають тілесний колір, а ненатуральні можуть бути пофарбовані в яскраві кольори.Також міцний каркас з металу. За екологічності та гігієнічності він не гірший за дерево, але може піддаватися корозії. Як вибрати ліжко для спальні з металу? Виробник знайшов спосіб вберегти ліжко від швидкого зносу: було винайдено спеціальні захисні види лаку і фарби. Металеві ліжка саме з таким захистом і потрібно купувати.

Матрац теж повинен бути виготовлений з натуральних матеріалів. Найчастіше в такій якості використовують кокосове волокно. І ще одна важлива деталь: матрац повинен відповідати розмірам каркаса, інакше ліжко швидко зноситься. Матраци бувають пружинні і безпружинні. Усередині безпружинних матраців міститься лише наповнювач.

Як обрати ліжко, щоб воно було пружне і спати на ньому було не тільки зручно, але й корисно?

В пружинних матрацах пружність залежить від кількості пружин. Але як обрати ліжко для спальні з якісним матрацом?

Матрац не повинен бути ні занадто жорстким, ні занадто м'яким. Матрац з середньою жорсткістю вважається ортопедичним, саме на ліжку з таким матрацом і слід зупинити свій вибір.