інтернет-магазин мебелів
График Работы

Понедельник - Пятница с 09:00 до 19:00
Суббота - Воскресенье с 10:00 до 16:00
0 (800) 338-751 - Бесплатный
(044) 344-68-51 - Киев
E-mail: i@mobster.kiev.ua

рус | укр
Які матеріали застосовуються при виготовленні меблів

Які матеріали застосовуються при виготовленні меблів

(0)
Оцініть статтю!

Кожен, хто вирішує купити меблі для свого будинку, повинен розуміти, що їх довговічність і зносостійкість безпосередньо залежить від матеріалів, що використовуються для виготовлення. Вони також впливають на зовнішній вигляд, текстуру і навіть вагу готових предметів меблювання. Раніше для виготовлення меблів використовували переважно деревину, але сучасні матеріали куди більш поблажливі для навколишнього середовища. Так, сьогодні ціле дерево може послужити основою не для однієї стільниці, а для всього меблевого комплекту. Крім того, сучасні матеріали для виготовлення меблів коштують набагато дешевше, ніж їх цельнодерев’яні попередники. Звичайно, і в наш час в Україні можна купити класичні дерев'яні меблі, і при належному догляді вони прослужать багато десятиліть. Але в цьому випадку варто задатися питанням про те, чи дійсно ви хочете так довго користуватися предметами інтер'єру, навіть якщо для їх виготовлення були використані найбільш дорогі матеріали.

Сьогодні раціональніше купити меблі, наприклад, кухонні, для виготовлення яких використовуються такі основні матеріали:

  • ДСП (деревно-стружкова плита): для її виготовлення застосовують деревні частки, які пресують при дії високих температур. Головні її переваги як матеріалу для меблів: невелика вага, гладкість поверхні, відмінні адгезивні властивості, невисока ціна виготовлення і простота в кріпленні фурнітури. До недоліків ДСП як матеріалу для виготовлення меблів відносять нестійкість до водного середовища, яка легко компенсується водостійким покриттям, що дає можливість виготовити з нього навіть кухонну мийку;
  • МДФ виготовляється з дрібнодисперсної деревини, яка при цьому пресується в сухому середовищі під високим тиском. Даний матеріал по своїй екологічності схожий на натуральне дерево, тому його часто використовують для виготовлення корпусних меблів для спальні, кухні або дитячої кімнати. Враховуючи, що вартість МДФ плит вища, ніж ДСП, вигідніше купити меблі з комбінації цих матеріалів;
  • при виготовленні м'яких меблів, крім вищезгаданих, використовуються також додаткові матеріали, такі як меблевий поролон, синтепон, ватин та інші.

Для виготовлення меблів, які ви можете недорого купити в інтернет-магазині «Mobster'a» у ​​м. Київ, застосовують виключно високоякісні та екологічно чисті матеріали. Крім того, якість представлених у нас елементів меблювання значно підвищується за рахунок надійної фурнітури. Тут ви можете замовити виготовлення, наприклад, кухонних меблів, матеріали для яких ви підберете самостійно.