інтернет-магазин мебелів
График Работы

Понедельник - Пятница с 09:00 до 19:00
Суббота - Воскресенье с 10:00 до 16:00
0 (800) 338-751 - Бесплатный
(044) 344-68-51 - Киев
E-mail: i@mobster.kiev.ua

рус | укр
Планування і наповнення гардеробної: поради

Планування і наповнення гардеробної: поради "бувалих льотчиків"

(0)
Оцініть статтю!

Багато людей в Україні ще пам'ятають радянські меблеві стінки, що займають півкімнати. Проте сьогодні можна залишити приміщення більш вільним, якщо правильно спланувати та облаштувати наповнення гардеробної кімнати. Однак далеко не кожен знає, як облаштувати гардеробну так, щоб використовувати мінімум простору, і зберігати максимум речей. Все залежить від розмірів приміщення, яке ви готові виділити під планування гардеробної кімнати, і грамотно підібраного оснащення. Облаштувати гардеробну кімнату можна в окремому приміщенні або відокремити її перегородкою з розсувними дверима. Можливе також планування гардеробної кімнати, що представляє собою відкриту систему стелажів і полиць, в спальні.

Щоб вибрати оснащення гардеробної кімнати, слід знати деякі рекомендації, важливі для планування простору та зберігання одягу. Наповнення кімнати для гардероба слід починати з планування складових елементів. Розташування вішалок, штанг, пантографів, ящиків і полиць має бути максимально зручним і комфортним для вас. При цьому важливо поєднувати різні види наповнення, які дозволять ефективно розмістити всі речі, починаючи від сорочок, і закінчуючи взуттям. Щоб не підбирати всі ці елементи окремо, можна купити вже готове оснащення гардеробної кімнати, в якому все продумано до дрібниць. Залежно від планування кімнати, можна вибрати кутовий гардероб, а також розташувати речі по одній стороні стіни - буквою "П" або "Г". Планування і наповнення готових комплектів ретельно продумане і ідеально впишеться в ваш простір.

Яким має бути ергономічне наповнення гардеробної?

У кімнаті для гардеробу зазвичай виділяють три зони для зберігання речей, що й впливає на наповнення. Це:

  • нижня зона для розміщення рідко використовуваних речей. Тут доречно облаштувати висувні ящики для білизни та інших дрібниць, а також полиці для взуття;
  • середня зона для облаштування постійно використовуваних речей. Наповнення включає штанги з плічками, висувні ящики і відкриті полиці для одягу і білизни;
  • верхня зона, оснащення якої служить для зберігання головних уборів і несезонного взуття в коробках.

Якщо ви не знаєте, як облаштувати гардеробну, краще віддати перевагу готовим комплектам. В інтернет-магазині "Мобстер" представлені гардеробні від виробника "Галактика", оснащення яких підібрано з урахуванням ергономіки кімнати. Залежно від розмірів приміщення, ви можете облаштувати міні-гардеробні, які розраховані на маленькі кімнати, а також великі комплекти, наповнення яких підходить для окремих приміщень. У Києві таке планування кімнат для гардеробу користується великою популярністю.