інтернет-магазин мебелів
График Работы

Понедельник - Пятница с 09:00 до 19:00
Суббота - Воскресенье с 10:00 до 16:00
0 (800) 338-751 - Бесплатный
(044) 344-68-51 - Киев
E-mail: i@mobster.kiev.ua

рус | укр
Дизайн і інтер'єр кухні в класичному стилі

Дизайн і інтер'єр кухні в класичному стилі

(0)
Оцініть статтю!

Скільки життєво важливих подій відбувається на кухні! Сімейні вечері, дні народження, різні сімейні наради, спілкування з гостями, не кажучи вже про те, що у господині вдома на кухні проходить більша частина життя. Як же облаштувати таку важливу частину житлового приміщення?

Приміром, у вас вже є необхідна сума грошей, яка дозволить зробити ремонт і придбати все необхідне для вашої оновленої кухні. Для впевнених у собі, люблячих порядок у всьому людей підійде кухня в класичному стилі.

Сучасні погляди на дизайн кухні в класичному стилі припускають все той же розкішний і дорогий декор: картини зі спокійними пейзажами, різні натюрморти, а також фотографії всіх членів сім'ї. Головне в дизайні кухні в класичному стилі - одна і та ж тематика.

Класика передбачає великі площі, але можливе її впровадження і в нашій малогабаритній, маленькій квартирі. Особливі ентузіасти переплановують дві кутові кімнати в одну велику, і виглядає це, як кухня-вітальня або кухня-їдальня. Часто дизайн кухні в класичному стилі практикують в квартирі, яка перепланована, як студія.

Поради з оформлення

Якщо під класичний стиль оформлюють невеликі кухні, дизайнери дають рекомендації з переважання білого кольору, наявності більшої кількості дзеркал. Меблі мають бути спокійних світлих відтінків зі скляною обробкою, що візуально розширить межі кімнати.

Меблі в кухні класичного стилю повинні бути виконані з дерева. При великий квадратурі кімнати меблі можуть бути і темних тонів. Дуже доречними будуть елітні види меблів ручної роботи, прикрашені ліпниною, стильними ручками. Дуже актуальною буде позолота.

Стіл, який у дизайні кухні в класичному стилі займає особливе місце, повинен бути великих розмірів, щоб ті, хто сидять за ним, не тіснилися і почувалися вільно.

Стіни в таких приміщеннях стилю "​​Класика" обробляють або декоративною штукатуркою, або світлими шпалерами, або тканиною пастельних і білих кольорів.

Якщо інтер'єр класичної кухні передбачаєтся світлий, краще натяжна стеля з вбудованими в ній розсіюючими світло світильниками. Можна також прикрасити стелю в такій кухні ліпниною або ж розписом. Стеля  класичного стилю має бути правильної геометричної форми.

Вікна та двері в дизайні кухні в класичному стилі можуть бути як квадратними, так і арочними, також з різьбленням або рельєфною ліпниною.

Підлога в класичній кухні повинна бути дерев'яною або паркетною, а також використовується керамічна плитка, оформлена під паркет.

Підказати нові ідеї, дати поради з дизайну кухні в класичному стилі в Києві і по всій Україні вам можуть на нашому сайті.