інтернет-магазин мебелів
График Работы

Понедельник - Пятница с 09:00 до 19:00
Суббота - Воскресенье с 10:00 до 16:00
0 (800) 338-751 - Бесплатный
(044) 344-68-51 - Киев
E-mail: i@mobster.kiev.ua

рус | укр

Офісні меблі на замовлення


Наша компанія займається виготовленням корпусних меблів із ДСП різних виробників. Ми виготовляємо під замовлення: офісні меблі, шафи-купе, прихожі, гостинні, гардеробні, кухні, комоди і багато інших меблів котру Ви використовуєте по повсякденному житті.

Хочете виготовити корпусні меблі для вашого офісу?

1) 
В розділі офисних меблів вибрати стандартні вироби, котрі прорисовані нашою компанією і дадуть вам представлення про вироби котрі вам потрібні.

2) Ми можемо виготовити офісні меблі по вашим розмірам. Для цього ми можемо використовувати як ваші ескізи, так і надіслати вимірника для зняття точних розмірів. Вартість визова вимірника 100 грн.


Всі ваші запитання пишить на: i@mobster.kiev.ua

Виготовлення офісних меблів - це достатньо складна і кропотлива робота. Важливо передбачити всі нюанси для майбутнього робочого місця працівника.
Меблі виготовляються із ламінованного ДСП Swisspan 16 мм. Всі сторони виробу кромкуються ПВХ кромкою 2мм, частково 0,5 мм. 
Для усилення конструкції і придання меблів більш презентабельного зовнішнього вигляду можливо виготовелння меблів із ДСП 18 мм. В столах можливо виготовлення стільниці 32 мм, із здвоїнної плити по 16 мм закриті кромкою 32 мм.
Основні частини кріпляться між собою при допомозі конформатів, а стільниця утримується на пластикових кутках і саморізах.

Можливі різноманітні варіанти оплати:
- Готівковий розрахунок
- Безготівковий розрахунок


Всі ваші ескизи надсилайте на нашу почту i@mobster.kiev.ua ми зробимо попередній розрахунок вартості меблів.