інтернет-магазин мебелів
График Работы

Понедельник - Пятница с 09:00 до 19:00
Суббота - Воскресенье с 10:00 до 16:00
0 (800) 338-751 - Бесплатный
(044) 344-68-51 - Киев
E-mail: i@mobster.kiev.ua

рус | укр

Дитячі меблі

Дитячі меблі вражає своєю різноманітністю. Прості ліжка та ліжка-горища, шафи, дитячі столи, диванчики і інші предмети меблів можуть бути представлені окремо, або йти в багатофункціональному наборі, прекрасно поєднує в собі ігрові та ділові елементи. Можна сказати, що сучасна дитяча меблі, завдяки закладеному в ній принципу многоярусности, оптимізує простір приміщення і створює всі умови для розвитку дитини.

Дитячі меблі виготовляється тільки з екологічно чистих матеріалів. Взяти, приміром, м'які меблі: канапки, пуфи, дитячі крісла та ліжка. Відомі виробники використовують в якості наповнювача, як правило, природні компоненти: морські водорості і кокосову стружку, або штучний, але безпечний пінополіуретан. Оббивка для дитячих меблів робиться з красивих тканин, за якими легко доглядати. Особливо варто сказати про меблі для самих маленьких грудних діток. Сучасні виробники створили безліч ліжечок-транформеров, які в процесі росту дитини можуть перетворюватися з колисок в зручні ліжка, кушетки та диванчики. Меблі немов росте разом з дитиною, прибираються зайві секції, додаються потрібні і ось вже дитяче ліжечко з пеленальним столиком перетворилася в м'який дитячий диван з комодом.

Дитячі меблі може бути також ігровий, спортивної та призначеної для навчання. Ігрова дитячі меблі зазвичай створена з комбінованих матеріалів: натуральної деревини, плит ДСП та пластику. Такі меблі повинна бути міцною і стійкою, тому що має сходи, ніші, гірки, гойдалки і різні пристосування для лазіння.

Спортивна дитяча меблі призначені для фізичного розвитку дитини і звичайно являє собою шведську стінку, зроблену з міцної деревини і металевих елементів.

Дитячі меблі для навчання - це столи-трансформери, зручні стільці та крісла, місткі шафи для шкільних речей і приладдя.

Дитячі меблі враховує всі потреби зростаючого дитини. Вибираючи для свого чада меблі, краще всього придбати дитячий гарнітур, де є невеликий стіл з елементами трансформера, ліжко-горище, шафа для речей або місткий комод. Поряд з таким набором можна помістити спортивну меблі, яка послужить для фізичного розвитку дитини.